Jakość i ekologia

Długotrwały


Mieszkańcy gór Harzu zawsze byli związani z przyrodą. Nie chcieli sami niszczyć sobie podstawy swojego bytu: Drzewa na drewno potrzebne jako surowiec dla kopalń i hut zostały zasadzone dla przyszłych generacji już w XV wieku. Już wtedy więc działano ekologicznie.

Dzisiaj, będąc na skraju parku narodowego gór Harz, czujemy się zobowiązani postępować ekologicznie, w związku z czym od roku 1998 posiadamy certyfikat wg DIN EN ISO 14001.

Wyroby wodorozcieńczalne stanowią 60% całej produkcji, z tendencją wzrostową.Technologie nieszkodliwych farb stosowane są nie tylko do zabawek, ale także do innych farb, co ma na celu stałe ulepszanie bilansu ochrony środowiska.

"Jakość oznacza: wraca klient, a nie produkt"... dlatego chętnie powitamy Państwa ponownie! Stale pracujemy nad dalszym rozwojem farb i lakierów, abyście otrzymywali Państwo optymalne rozwiązania.

Nasz QM jest od roku 1997 certyfikowany wg DIN EN ISO 9001 (Zertifikat-Register-Nr. 08 100 1790 z TÜV CERT-Zertifizierungsstelle der TÜV Nord CERT GmbH & Co. KG).

Aktualne certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 w językach niemieckim, angielskim i rosyjskim do pobrania tutaj.

Klienci oceniają nas regularnie jako dostawców kategorii A. Od roku 2003 zarządzanie środowiskiem i jakością zostało zintegrowane w jeden całościowy certyfikowany system (IMS).

Referencje

Referencje

W dobrym towarzystwie – Wspólnie z firmą Zuelch znajdujecie się Państwo w dobrym towarzystwie – wyprzedzacie Waszą konkurencję!

kolory RAL

RAL błękitny popielaty

RAL błękitny popielaty - Jeden z ponad 100 standardowych odcieni skali RAL dostarczanych przez firmę Zuelch.

Pobierz

Dokumenty firmy Zuelch i ogólnie dostępne informacje. Tutaj mogą Państwo bezpłatnie pobrać materiały.