Jakość i ekologia

Długotrwały


Mieszkańcy gór Harzu zawsze byli związani z przyrodą. Nie chcieli sami niszczyć sobie podstawy swojego bytu: Drzewa na drewno potrzebne jako surowiec dla kopalń i hut zostały zasadzone dla przyszłych generacji już w XV wieku. Już wtedy więc działano ekologicznie.

Dzisiaj, będąc na skraju parku narodowego gór Harz, czujemy się zobowiązani postępować ekologicznie, w związku z czym od roku 1998 posiadamy certyfikat wg DIN EN ISO 14001.

Wyroby wodorozcieńczalne stanowią 60% całej produkcji, z tendencją wzrostową.Technologie nieszkodliwych farb stosowane są nie tylko do zabawek, ale także do innych farb, co ma na celu stałe ulepszanie bilansu ochrony środowiska.

"Jakość oznacza: wraca klient, a nie produkt"... dlatego chętnie powitamy Państwa ponownie! Stale pracujemy nad dalszym rozwojem farb i lakierów, abyście otrzymywali Państwo optymalne rozwiązania.

Nasz QM jest od roku 1997 certyfikowany wg DIN EN ISO 9001 (Zertifikat-Register-Nr. 08 100 1790 z TÜV CERT-Zertifizierungsstelle der TÜV Nord CERT GmbH & Co. KG).

Aktualne certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 w językach niemieckim, angielskim i rosyjskim do pobrania tutaj.

Klienci oceniają nas regularnie jako dostawców kategorii A. Od roku 2003 zarządzanie środowiskiem i jakością zostało zintegrowane w jeden całościowy certyfikowany system (IMS).

Referencje

Referencje

W dobrym towarzystwie – Wspólnie z firmą Zuelch znajdujecie się Państwo w dobrym towarzystwie – wyprzedzacie Waszą konkurencję!

kolory RAL

RAL zielony turkusowy

RAL zielony turkusowy - Jeden z ponad 100 standardowych odcieni skali RAL dostarczanych przez firmę Zuelch.

Pobierz

Dokumenty firmy Zuelch i ogólnie dostępne informacje. Tutaj mogą Państwo bezpłatnie pobrać materiały.

Cookies facilitate the provision of our services. By using our services, you agree that we use cookies. For more information on privacy, please visit the following link Data protection statement